Rektorovo priznanje predsjednici Hrvatskoga društva nastavnika ruskoga jezika i književnosti Ireni Mikulaco

16. travnja 2019. godine Sveučilište Jurja Dobrile u Puli proslavilo je svoj 13. rođendan. Kao i svake godine tom prigodom dodjeljuju se priznanja za izvanredne radne rezultate i ostvaren značajan institucijski doprinos. Ove godine rektorovo priznanje dobila je predsjednica Hrvatskoga društva nastavnika ruskoga jezika i književnosti, voditeljica Centra ruskoga jezika i kulture „Institut Puškin“ Pula, Irena Mikulaco s Filozofskog fakulteta u Puli.

Na fotografiji (s lijeva na desno): dekanica Filozofskog fakulteta, prof. dr. sc. Klara Buršić-Matijašić, dobitnica nagrade Irena Mikulaco i rektor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, prof. dr. sc. Alfio Barbieri