Veliki uspjeh pulskih studenata na Olimpijadi iz ruskoga jezika

Studenti Filozofskog fakulteta Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, Anela Ilijaš i Filip Krnjaković, osvojili su PRVO MJESTO na on-line Olimpijadi iz ruskoga jezika koju je organiziralo Sankt-Peterburško sveučilište. Olimpijada je trajala od listopada do kraja prosinca 2019. Na poticaj svoje profesorice iz ruskoga jezika, Irene Mikulaco, studenti su se prijavili na Olimpijadu i bili najbolji. Filip Krnjaković je na proljeće 2019. godine  već osvojio prvo mjesto na Olimpijadi Sankt-Peterburškog sveučilišta, čime je kao nagradu dobio mogućnost jednogošnjeg besplatnog studiranja u Sankt-Peterburgu, a sada je ponovio svoj uspjeh. Studenti će dobiti nagrade i priznanje od organizatora. Čestitamo studentima na uspjehu, želimo im da i dalje ustraju na učenju ruskoga jezika i želimo im još puno nagrada i priznanja!