Rusija se od 12. do 17. studenog 2019. predstavlja na Interliberu bogatim programom

12. studenog 2019. u 13 sati u paviljonu broj 6 na Zagrebačkom velesajmu, u okviru sajma knjiga – Interliber bit će svečano otvoren štand s ruskim knjigama. Otvorit će ga Veleposlanik Ruske Federacije u Hrvatskoj, A.S. Azimov.

U 13.20 bit će predstavljanje projekta Foruma slavenskih kultura o kojima će govoriti zamjenica direktorice Centra slavenskih kultura Knjižnice strane književnosti iz Moskve, Ekaterina Artemjuk.

Od 13. do 17. studenog na ruskom štandu bit će  bogat program, predstavljanje 10. broja časopisa Strana knjiežvnost koji je posvećen hrvatskoj književnosti i prijevodu hrvatskih djela na ruski jezik, predavanja ruskih pisaca, radionice za djecu.