Međunarodni radni sastanak HAPRYAL-a s ruskim, bugarskim i mađarskim sveučilištima

Telemost pet sveučilišta

17. listopada 2018. od 12 do 14 sati u obliku telemosta, održao se međunarodni radni sastanak pet sveučilišta: РГПУ им. А.И. Герцена iz Sankt-Peterburga (kao inicijatora i organizatora sastanka), ИСОиП (ф.) ДГТУ в г. Шахты, Sveučilišta iz Budimpešte, iz Mađarske, Varna Free University (VFU) iz Bugarske i Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, iz Hrvatske (Centar „Institut Puškin“ na Filozofskom fakultetu i HAPRYAL predstavljala je Irena Mikulaco). Na sastanku se razgovaralo o razvijanju međusobne međunarodne suradnje, konkretnim projektima, motivaciji studenata za sudjelovanje u projektima, financiranju projekata i međunarodnom forumu 2019. godine koji će se održati u Sankt-Peterburgu.