Koncert “Veleposlanstvo majstora”, 18. travnja 2018. u 19 sati, Zadar

Pozivamo Vas

na koncert klasične glazbe mladih ruskih glazbenika Andreja Telkova (klavir), Aleksandra Vasiljeva (klarinet) i Dmitrija Smironova (violina), 18. travnja 2018. u 19 sati u Zadru, Ulica Mihovila Pavlinovića 1.

Koncert “Veleposlanstvo majstora” organizira predstavništvo Rossotrudničestva u Zagrebu pri Veleposlanstvu Ruske Federacije u Hrvatskoj, Ministarstvo kulture RF, Sanktpeterburški  dom muzike i Sveučilište u Zadru. Ovo je već druga serija koncerata u suradnji s Rossotrudničestvom. U prosincu prošle godine, koncerti u organizaciji Rossotrudničestva iz Zagreba pri Veleposlanstvu Ruske Federacije u Hrvatskoj, Ministarstva kulture RF, Sankpetereburškog doma muzike, Muzičke akademije iz Zagreba te Centra “Institut Puškin” iz Pule bili su upriličeni u Zagrebu i u Puli. Ovo je odličan nastavak suradnje i popularizacije ruske kulture u Hrvatskoj. Na programu će biti djela Beethovena, Schuberta, Lovreglia,  Milhauda, Hačaturjana i Piazzolle.